KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI
 
AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Katılımsız Full Son Sürüm Programlar(No Rapid)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM
avatar

Kadın
Mesaj Sayısı : 9909
Yaş : 46
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz :

MADALYA :
Reputation : 13
Points : 10802

Kayıt tarihi : 29/08/08

MesajKonu: Katılımsız Full Son Sürüm Programlar(No Rapid)   Cuma Mart 13, 2009 5:05 pm

Buraya herkesin favorisi olan programların katılımsız hallerini eklemeye çalışacağım. Hepsi kendi uploadumdur. Programların hepsi tarafımdan denenmiş, Nod32 ve Mcaffe den virüs taraması yapılmış ve sonra upload edilmiştir. Uploadların hepsi 4shared linkleridir. Birden çok linkten aynı anda indirme yapabilirsiniz. İndirdiğiniz rar dosyası içerisindeki exe dosyasına tıklayın. programlar kurulumlarını kendileri yapacaklardır. Kurulum yaparken müdahale etmeyin. Exe dosyasına tıkladıktan sonra masaüstüne kısayol iconu düşecektir. Veya Başlat menüsünde programlar menüsünde kısayol oluşacaktır. Kurulumun tamamlanıp tamamlanmadığını buradan anlayabilirsiniz.
İsterseniz aşağıda belirttiğim linkte paylaştığım WPI programına bunları ekleyerek güzel bir WPI CD'si yaratabilirsiniz.

http://www.tamindirgen.com/showthread.php?tid=175

TÜM PROGRAMLARIN RAR ŞİFRESİ : cobalt75

1-
CCLEANER v2.10.618Pc temizlik & performans Aracı (tek-tık) özlellikle %temp% boşaltmada üstüne yok
Açılımı Crap Cleaner olan CCleaner programı ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek daha istikrarlı ve performanslı bir sistem elde edebilirsiniz. Küçük boyutuna rağmen sistem temizliği konusunda çok güçlü olan bu ücretsiz program bilgisayarınızın tertemiz hale gelmesini ve ilk günkü gibi hızlı çalışmasını sağlıyor.

"Cleaner" isimli sekme bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olan temizlik bölümü. İki alt bölümden oluşan temizleme bölümünde Windows ve Uygulamalar isimli iki bölüm ile karşılaşıyorsunuz. İlk bölüm "Windows" işletim sisteminizin özellikleri ve ona bağlantılı olan yazılımlarla (Internet Expolrer, Windows Explorer) ilgili temizlik seçeneklerini belirleyebildiğiniz bölüm.

İkinci bölüm "Uygulamalar" ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Firefox, Opera, Safari, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyaları temizlemenize yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Kayıt Defteri bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz. Kayıt Defteri bölümünde DLL Dosyaları, ActiveX ve Class Sorunları, Kullanılmayan Dosya Uzantıları, Yükleyiciler, Yardım Dosyaları vb. seçenekler ile işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner'a çözdürebilirsiniz.
CCleaner'in temizleyebildikleri:
• Internet Explorer önbelleği, Geçmişi, Çerezleri, Index.dat
• Geri Dönüşüm Kutusu, Geçici dosyalar ve Log dosyaları
• Son açılan adresler ve dosyalar.
• 3. parti uygulamalara ait son kullanılan dosyalar
• Firefox, Opera, Media Player, eMule, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip ve daha bir çok yazılımın geçmişini
• Gelişmiş Kayıt Defteri tarayıcısı ile kullanılmayan ve eski girdiler
• Dosya Uzantıları, ActiveX Kontrolleri, ClassID, ProgID, Program Ekle/Kaldır, Paylaşılmış DLL'ler, Yazıtipleri, Yardım Dosyaları, Uygulama Yolları, Simgeler, Hatalı Kısayollar ve dahası.. Temizlemeden mutlaka yedek alın.
• Windows Başlangıç Aracı

4shared.com/file/58660611...dirgencom.html

2-
EMULE 0.49aAçıklama:

Üreticiden :
eMule Nedir?
Merkur isimli biri orjinal eDonkey2000 istemcisinden memnun değildi ve 13 Mayıs 2002 tarihinin şafağında daha iyisini yapabileceğine inandı. Ve böylece yaptı. Diğer geliştiricileri etrafına topladı ve eMule Projesi doğdu. Amaçları, eDonkey'nin meşhur olmadan önce, tonlarca özellik eklenmiş ve çok güzel GUI (Grafiksel Kullanıcı Arabirimi) olan bir istemciyi kullanılır hale getirmekti. Bu kararın ne etki edeceğini hayal bile edemezlerdi...

Bugün ise, eMule dünyadaki en büyük tek ve en sağlam kişiden kişiye dosya paylaşım istemcisidir. Açık kod politikası sayesinde her yayımı ile ağın daha randımanlı çalışmasını sağlayan, projeye katkıda bulunabilen birçok geliştiriciye teşekkürler.

eMule ne anlama gelir?
"eMule" adı donkey (eşek) ile benzer bir hayvan adı olan "Mule"'dan yani Türkçesi "Katır"'dan gelir

Özellikler :
• İstemciler güvenilir bir ağ oluşturmak için birçok ağ kullanır. (ED2K, Kaynak Değişimi, Kad)
• Kad şu an deneme aşamasındadır, eMule 0.42 sürümünde Kad kullanılmak için etkinleştirilebilir.
• eMule'un Sıra ve Kredi sistemi ağa gönderilenleri çoğaltarak herkesin istediği gibi dosya aldığından emin olmanız için yardım eder.
• eMule tamamen ücretsizdir. eMule ayrıca tamamen reklam, casus yazılım gibi unsurları barındırmaz. Biz bunu eğlence ve bilgi için yaptık, para için değil.
• Her dosya innDirilirken hatasız dosya olması için bozulmalara karşı kontrol edilir.
• eMule'un Akıllı Bozukluk Saptama Denetimi bozuk parçaların hızlı bir şekilde düzeltilmesine yardımcı olur.
• Otomatik öncelikler ve Kaynak yönetimi size birçok innDirmeyi izlemeye gerek kalmadan başlatmanız için olanak sağlar.
• Önizleme işlevi tamamlanmadan önce hareketli görüntülere ve arşivlere bakmanız için olanak sağlar. Görüntü önizlemek için biz Video Lan İstemcisi'ni öneririz.
• eMule'un özellikleri web hizmeti ve web sunucusu internet üzerinden hızlı erişmenize olanak sağlar.
• İnnDirmelerinizi düzenlemek için kategori oluşturabilirsiniz.
• Bulmak istediğiniz dosyalar için eMule mümkün olan geniş bir alanda arama sunar. Bu alanlar : Sunucular (Yerel ve Genel), web tabanlı (Jigle ve Filedonkey) ve Kad (Hala Alfa).
• eMule aynı zamanda aramaların daha çok esnek yapmak için size, çok karışık olan Boolean aramalarını kullanmaya olanak sağlar.
• Mesajlaşma ve arkadaş sistemi ile diğer istemcilere mesaj gönderebilirsiniz ve onları arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Arkadaş listenizde, eğer arkadaşınız çevrimiçi ise her zanan görebilirsiniz.
• İçine yerleştirilmiş IRC istemcisi ile diğer indiriciler ve dünyanın her yerindeki sohbetciler ile sohbet edebilirsiniz.

Editörden :
Kazaa Lite, çevirmeli olarak internete bağlanmak ve birşeyler indirmek isteyen kullanıcılar için halen en iyi seçenek gibi görülüyor. Fakat Kazaa ağının son zamanlarda baltalandığını ve innDirilen dosyaların büyük kısmının başka şeyler içerdiğini veya bozuk olduğunu görüyoruz. Siz de bu durumdan rahatsızsanız başarılı bir dosya paylaşım uygulaması olan eMule programını innDirmelisiniz. Çünkü innDirilen dosyaların doğru çıkma oranı ve kaliteleri daha yüksek seviyede.
eMule birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir program ve bulabildiği dosya sayı ve çeşidi de Kazaa ve benzerlerinden oldukça çok sayıda. Yanlız bir eksiği var ki, o da bir dosyayı innDirebilmeniz için sizi saatlerce bekletebilmesi. Yine de denemek için kullanabileceğiniz en ünlü dosya paylaşım programlarından.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Editör GRaNZaT'ın notu : Son günlerde bağlandığınız sunucuların bazılarında yaptığınız arama sonucunda "Please use eMule 0.47c and enable protocol obfuscation to get results from this server" başlığını içeren 942.22 MB boyutlu, bir çok aynı isimde dosya göreceksiniz. Bu bir uyarı mesajıdır ve bağlandığınız bu sunucu protokol gizliliği gerektirmektedir. Aksi takdirde aramalarınızdan sonuç alamayacaksınız. Protokol gizlemesini etkinleştirmek için
• eMule ana penceresini açın
• Üst kısımdaki Seçenekler'i seçin
• Güvenlik sekmesine gelin
• Protokol Gizleme bölümünden Protokol Gizleme etkin seçeneğini seçin ve Uygula tuşuna basın
• Bağlı bulunduğunuz sunucuya tekrar bağlanın

Eğer üst kısımdaki Sunucu sekmesindeki sağ orta-alt kısmındaki Bilgilerim panelinde eD2K Sunucu bölümünde Bağlantı: Gizlendi şeklinde görünüyorsa artık bu sunucuda arama yapabilirsiniz. Eğer Bağlantı: Normal görünüyorsa işlemi tekrarlamanız gerekir.

4shared.com/file/58666303...dirgencom.html

3-
NOD32 SMART SECURİTY 3.0.659 Türkçe

1-Sisteminizde Nod32 veya başka bir antivirüs programı kurulu ise kaldırıp restart yapınız...
2-Kurulumu başlattıktan sonra başka program kurulumu yapmayın.
3-Kurulum tamamlandıktan sonra yeniden başlatmanıza gerek yok.

Sessiz kurulum olduğu için bazı arkadaşlar kurulumun ne durumda olduğunu bilemeyebiliyor bu yüzden hatalara sebebiyet vermemek için yukarıda yazılanlara dikkat edin.

4shared.com/file/58733575...dirgencom.html

4-
HDD LOW LEVEL FORMAT TOOL 2.36

Sabit disklere düşük seviye format atmak için kullanılır. Dikkatli kullanılmalıdır. Bu formattan sonra veri kurtarmak imkansız olabilir.

Programla sabitdisklere düşük seviye format (low level format) atılıyor. Windows'daki format gerçek format olmadığından yardımcı programlarla hemen geri alınabilir. Bu program vb. programlarla attığınız formatı geri almanız imkansız olabilir. Desteklediği üreticiler: Maxtor, Hitachi, Seagate, Samsung, Toshiba, Fujitsu, IBM, Quantum, Western Digital

Sabitdiskte hatalarla karşılaşıyorsanız kullanabilirsiniz. Bu program tarafımdan denenmemiştir.

4shared.com/file/58683887...dirgencom.html

_________________Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Katılımsız Full Son Sürüm Programlar(No Rapid)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Google Earth 5.0.1337 Full Katılımsız Kurulum [No Rapid]
» --1299 FuLL MaP SoRuNSuZ--
» Agama Web Buttons v2.65 [FuLL]
» Online Film Dizi Scripti - Full İndir (PHP)
» Deer Drive Avcılık Oyunu Full Tek Link No Rapid

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
KUMRUM :: KUMRUM PROGRAM SARAYI :: Grafik ve 3D Tasarım Ses Video-
Buraya geçin: