KUMRUM

GERCEK TÜRKLERIN YENI ADRESI

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

DAMAR SÖZLER

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
KUMRUM
KUMRUM YÖNETIM
KUMRUM YÖNETIM

Kadın
Metin Alanı : NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Ruh haliniz :

MADALYA :

MesajKonu: DAMAR SÖZLER   C.tesi Ocak 24, 2009 10:47 pm

Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun,,Her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun,,İsterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,Hep ağla,,Bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun..

Aramasın onu gözler O şimdi asker

O kadar öfke doluyumki sana anlatamam.Seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.Ya seveceksin yada sevmeyeceksin.Ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin

Her Delikanlının Bir Kız Arkadaşı Olur Ama ;Her Kızın Bir Delikanlı Arkadaşı Olmaz !!!

ASK, Sevgilinin çarpık bacaklarını düz görme enayiligidir...

insanin hayatından daha değerli birşeyi yoksa,hayatının da değeri yoktur

MUTLULUGUNGÖKYÜZÜNDEN DÖKÜLEN BAHAR YAGMURLARI KADAR BOL OLSUN GÖZLERİNDEKİ MUTLULUK İSE:MUTLULUGU ARAYANLIRIN"UMUT" IŞIGI OLSUN.

yagmuru özleyentopraklar gibi, rüzgarı bekleyen yapraklar gibi,sevgiye susamış dudaklar gibi delicesine özledim seni..

AKLIMDA OLDUĞUNUN YARISI KADAR YANIMDA OLSAYDIN HİÇ SENSİZ KALMAZDIM

HERKESi BiR ZAMAN iCiN ALDATABiLiRSiN, BAZI iNSANLARI HER ZAMAN ALDATABiLiRSiN AMA HERKESi HER ZAMAN ALDATAMAZSIN...

Gözlerim yasli,icimde bir sizi,yarim benden ayri,kapim kapali anahtari sakli, biri yarimde digeri paspasin altinda...

Aşk, onu ne kadar sevdigini anlatabilse, onu her gördüğünde karşısında hiçbirşey hissetmeyen salağı oynamayacak belki...

o eski sevdalar bitti demeyin aşk çöllerde kaldı deyip geçmeyin halimi görmeden kararvermeyin yirminci asrın mecnunuyum ben

kapattım kalbimi senden başkasına benim için birtek sen varsın kim ne derse desin aldırmam yanımda hep sen sen olacaksın

Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...

BANA BIR SARKI SÖYLE ICINDE HUZUN OLSUN BASINA KUSLAR KONSUN SONUNDA GURBET OLSUN YARE DOYMAMAK OLSUN BANA BIR SARKI SÖYLE

BİLİNMEYENE DUYULAN AŞK,BİRHAZİNE GİBİ,SENİ BULMAKTAN KORKUYORUM,SSEN YOKKEN SANA OLAN AŞKİM ,SEN VARKEN BİTER DİYE KORKUYORUM,BELKİ SENİ SEVMEKTEN KORKUYORUM,BELKİ BENİ SEVMEYECEGİNDEN,EN DEGERLİ HAZİNEMSİN BENİM SENİ BULMAKTAN KORKUYORUM,BULDUGUMDA AŞKIM BİTER DİYE

SESİN DEGDİĞİNDE YÜREGİME YÜREGİM TİTRİYORSA AVUÇLARINDA VE ...... HER KAPAYIŞTA GÖZLERİMİ ÜŞÜYEN BAKIŞLARIM ISINIYORSA BAKIŞLARINDA TEK ÇAREM FISILDAMAKSA EGER AVAZIM ÇIKTIGI KADAR FISILDAYACAGIM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM...

SEN ONU UNUTTUĞUNU DÜŞÜNSENDE DÜŞÜNDÜĞÜN ŞEY ONU ASLA UNUTMAYACAK.SEN BU AŞKA YENİKSİN SEVGİLİ DOSTUM ÜZÜLMEKLE ELİNE BİR ŞEY GEÇMESEDE ÜZÜLMEYE DEVAM ET ÜZÜNTÜ SENİ ANLAR

Eger ölürsem beni yakıp bir kavanoza koysunlar.O kavanozu başucuna koy.Anlıyorsun degil mi fedakarlığımı vazgeçtim toprak,olmaktan vazgeçtim çiçek olmaktan. Sırf senin yanında kalabilmek için..

engin denizlerde bir su damlası olmak ya da uçsuz bucaksız sahillerde bir kum tanesi olmak ama en güzeli milyonlarca insan içinde sana vurgun olmak...

yalnızlığımda seni büyüttükçe kalabalıklaşacağım .. sen kendi kalabalığında hep yalnız olacaksın ..

yalnızım sensiz yada seninle yalnızım aşksız yada aşkınla yalnızım ve seninim herşeye rağmen tüm benliğimle

YANLIZIM HERZAMNKI GIBI NE DOSTUM NEDE SEVDIGIM YANIMDA DOSTUM ZATEN YANIMDA OLAMAZ CUNKU SEVDIGIM DOSTUMDU BENIM AMA O DA TERKETTI BENI HERKEZ GIBI....

Damlalarin pencereye vurdugu ve ruzgarin kemanini caldigi soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tum guzellikler hep seninle olsun!

Aksamlari yataga girmeden önce gökyüzünde parlayan bir yildiza el salla. Bakarsin sevdiginde onu izliyordur

ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda yorgun kirli ve umutsuz geçmişim oysa bilmediğin birşey vardı sevgilim BEN SENDE BÜTÜN AŞKLARIMI TEMİZE ÇEKTİM...

Kullanıcı profilini gör

DAMAR SÖZLER
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper Gözler!
» Buyuklerden Anlamlı Sözler
» AİLE İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER
» Cem ÖzKan-Aşk Bir Rüya
» Bir kadına söylenecek en hoş söz ...